بهکاپ

28 د
1394

بهکاپ

رشته ورزشی بهکاپ  THE BEHCUP SPORT

ـ رشته ورزشی که شبیه به پاتینگ گلف میباشد و ودر ورزش بهکاپ بجای حفره از دروازه استفاده میگردد .دو بازیکن رقیب با توجه به قوانین و تکنیکها میکوشند،توپهای کاشته شده توسط حریف را وارد دروازه نمایندوبازیکنان باید توجه داشته باشند در زمان زدن ضربات توپ هایشان به اوت نرود یا به توپهای درون زمین برخورد ننمایدوبازیکنی که در انتهای مسابقه توپ بیشتری را وارد دروازه نماید برنده مسابقه محسوب میگردد.

ادامه مطلب: بهکاپ
28 د
1394

بهبال

  رشته ورزشی بهبال (BEHBALL SPORT)

ـ رشته ای ورزشی مهیج و زیبا و با شباهتهایی با ورزش تنیس که دو بازیکن رقیب در مقابل یگدگر میکوشند با ضربات و ردو بدل کردن ،توپ را از خطوط حریم ضربه حریف رد نمایند و دارای امتیاز گردند. بازیکنان درحین ضربات باید توجه داشته باشند توپهایشان از زمین بلند نشود و از حریم های مشخص به اوت نرود.این رشته مهیج و پرتحرک میتواند مورد استفاده رده های سنی مختلف واقع گردد.

ادامه مطلب: بهبال
28 د
1394

بهکاپ ساحلی

 رشته ورزشی بهکاپ ساحلی  BEACH BEHCUP

 رشته بهکاپ ساحلی : این رشته زیبا و مفرح میتواند در کلیه زمینهای ساحلی برگزار گردد و کلیه افراد در سنین و قوای جسمانی مختلف میتوانند در دو بخش آقایان و بانوان به تمرینات و مسابقات اینرشته بپردازند و اینرشته میتواند در پر کردن اوقات ورزشی و فراغت نقش مهمی را ایفا نماید.

ادامه مطلب: بهکاپ ساحلی
28 د
1394

بهکاپر

      رشته ورزشی بهکاپر  BEHCUPER

ـ رشته ورزشی بهکاپر، یکی از سبکهای ورزش بهکاپ محسوب میگردد که در ابتدا با نام اولیه پارت بهکاپ فعالیت خود را آغاز نمود. همه افراد در دو بخش آقایان و بانوان در تمامی رده های سنی میتوانند بدون نیاز به هیچگونه پیش نیاز مهارتی و آمادگی جسمانی به رقابت بهکاپر بپردازند، این سبک یک رشته کنترلی محسوب میگردد و باعث افزایش تمرکز و توجه بازیکنان میگردد . اینرشته میتواند با توجه به کوچک بودن زمین خود در بسیاری از اماکن ورزشی و غیر ورزشی مورد استفاده تمامی افراد واقع گردد.

ادامه مطلب: بهکاپر

آدرس :

تهران - خیابان شریعتی- خیابان شریفی منش - بن بست آذر - بیمارستان اختر - مرکز تحقیقات استخوان مفاصل و بافت های وابسته BJRTrc

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Partly Cloudy

0°C

tehran

Partly Cloudy

Humidity: 92%

Wind: 8.05 km/h

  • 04 Jan 2019

    Sunny 10°C 1°C

  • 05 Jan 2019

    Partly Cloudy 10°C 1°C

پنجشنبه, ۲۳ ژانویه ۲۰۲۰
پنجشنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۲۷ جمادی الاول ۱۴۴۱